Shiniest Organizasyon olarak en özel günlerinizde yanınızda olup hayallerinizi gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Firmamızın üstlendiği başlıca organizasyonlar şöyledir:

Söz
Nişan
Kına
Düğün
Baby shower
Sünnet

Bütün bu organizasyonların ortak noktası müşteri memnuniyetidir. İnsan için insana yapılan hizmetlerde en önemli faktör müşterinin isteklerini en doğru şekilde anlayıp uygulayabilmektir. Bunun için de firmamız tecrübeli ekibiyle süreci en doğru şekilde yönetmeye çalışır.

 

Adana organizasyon olarak firmamız düğün organizasyonu konseptinde gösterdiği kaliteli hizmetle adını duyurmuştur. Çiftlerin en özel günlerinde yanında olarak unutulmaz anlara şahitlik ediyoruz. Organizasyonlarda dikkat edilmesi gereken çok ince ayrıntılar vardır. Bu sebeple öncelikle çiftin tercihleri ve istekleri, hayalleri üzerinde konuşulur ve bir konsept belirlenir. Bu konsepte göre de her detay tek tek tasarlanır. Ses ayarından müzik seçimine, yemek sunumundan yemek menüsüne, fotoğraf çekiminden video alımına, sahne düzeninden dekora, oturma düzenine kadar her ayrıntı ince ince işlenir.

 

Mekânın dekorasyonu ve bütün konsepti etkileyeceği için çiftlerimizin hayallerini süsleyen bir organizasyon için alanında uzmanlaşmış ekibimizle çalışmanın hafifliğini hissediyoruz. Düğün organizasyonlarının kendi içinde de pek çok çeşidi vardır. Kır düğünleri, dini düğünler, nikâh sonrası kokteyl, yemekli olup olmayacağı gibi pek çok ayrıntı bulunur. Büyük ve gösterişli bir düğünün detayı daha fazladır. Küçük ve aile arasında yapılan organizasyonlarda da ince ayrıntılar göze çarpar. Bu sebeple profesyonel, işinin ehli elemanlarla çalışmak oldukça önemlidir. Ekibimiz en iyi hizmet vermek için yola çıktı.